Gdzie odbiorę pakiet?

W CZWARTEK 10 września i w PIĄTEK 11 września w godzinach 11:00-19:00 odbierzesz pakiet w Poznaniu, w sklepie Natural Born Runners przy ul.Sczanieckiej 7

W SOBOTĘ 12 września, na Stacji Turystycznej Osowa Góra (miejsce Startu) pakiety będa wydawane dla każdego dystansu OSOBNO przed Startem:

Dystans 36 km – odbiór pakietów 6:30-8:00  –  start 8:00

Dystans 12 km – odbiór pakietów 6:30-8:00  – start 8:00

Dystans 22 km – odbiór pakietów 11:00-13:00  – start 13:00

 

WAŻNE:

  • Pakiet startowy można odebrać tylko i wyłącznie OSOBIŚCIE
  • Prosimy o wydrukowanie, podpisanie i przyniesienie ze sobą Oświadczenia COVID.Można je pobrać TUTAJ
  • Oświadczenie wraz z dowodem osobistym jest podstawą odbioru pakietu startowego;
  • W Biurze Zawodów nie będzie możliwości wydrukowania Oświadczenia;

 

 

Aktualne godziny startów:

36 km – start o godzinie 8:00  –  limit czasowy o godzinie 12:30

12 km – start o godzinie 8:00  –  limit czasowy o godzinie 10:00

22 km – start o godzinie 13:00  –  limit czasowy o godzinie 16:00

 

Dojazd na miejsce Startu sprawdzić możesz tutaj.

 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje związane z bezpieczeństwem

podczas Forest Run 2020.

Poniższe reguły zostały wprowadzone aby zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom oraz obsłudze biegu. Wszyscy chcemy powrotu imprez biegowych, jednak w tym trudnym czasie musimy znaleźć nową drogę. Prosimy o podchodzenie z odpowiedzialnością do poniższych zapisów. Od nas wszystkich zależy czy będziemy postrzegani jako środowisko zdyscyplinowane i odpowiedzialne. Tylko wtedy będziemy mogli oczekiwać zniesienia obostrzeń i organizacji imprez w dawnym wymiarze.

Strefą zawodów jest wydzielona strefa Biura zawodów, strefa startu i mety oraz strefa punktów odżywczych. Przebywając w każdej strefie zawodów zawodnicy są zobligowani do zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub buffa. Przed wejściem do strefy prosimy o zdezynfekowanie rąk (środki będą dostępne).

W wydzielonych strefach zawodów przebywać mogą tylko zawodnicy. Wstęp dla osób trzecich jest niedozwolony. Za powstałe skupiska ludzi poza strefą zawodów, organizator nie ponosi odpowiedzialności, jednakże będzie się starał dbać by takie nie powstawały.

 

Start/Meta – Prosimy o zgromadzenie się w strefie nie wcześniej jak na kilka minut przed startem biegu; po przebiegnięciu linii mety prosimy o przebywanie w strefie nie dłużej niż na krótki odpoczynek

Biuro zawodów – Prosimy o zachowanie odstępu w kolejce po odbiór pakietu startowego, zdezynfekowanie rąk i założenie maseczki

Punkty odżywcze – Zawodnik ma obowiązek zakryć usta i nos. Z dostępnych na punkcie produktów i napoi można skorzystać tylko po wcześniejszym zdezynfekowaniu rąk. Należy posiadać swój własny kubek lub inny pojemnik na płyn, celem ograniczenia zużycia plastiku. Każdy zawodnik sam nalewa sobie do pojemnika wodę lub izotonik. W strefie punktów odżywczych nie ma możliwości odpoczynku lub pomocy osoby trzeciej. Jest to możliwe poza strefą, nie dalej jak 100 metrów od niej.

Meta – Ze względu na aktualne obostrzenia na mecie nie będzie ciepłego cateringu (będzie przekąska) ani możliwości pozostawienia depozytu.