698 741 672 biuro@forestrun.pl

Ważne informacje – Edycja COVID

Gdzie odbiorę pakiet?

W CZWARTEK 28 stycznia i w PIĄTEK 29 stycznia
w godzinach 11:00-19:00 odbierzesz pakiet w Poznaniu, w sklepie Natural Born Runners przy ul.Sczanieckiej 7

W SOBOTĘ 30 stycznia
na Stacji Turystycznej Osowa Góra (miejsce Startu) pakiety będa wydawane dla każdego dystansu OSOBNO przed Startem:

Dystans 22 km – odbiór pakietów 7:30-9:00  –  start 9:00

Dystans 12 km – odbiór pakietów 11:00-12:30  – start 12:30

 

UWAGA:

  • Pakiet startowy można odebrać tylko i wyłącznie OSOBIŚCIE
  • Prosimy o wydrukowanie, podpisanie i przyniesienie ze sobą Oświadczenia COVIDMożna je pobrać TUTAJ
  • Dojazd na miejsce Startu sprawdzić możesz tutaj.

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE związane z bezpieczeństwem EPIDEMICZNYM podczas Zimowego Forest Run 2021.

Poniższe reguły zostały wprowadzone aby zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom oraz obsłudze biegu. Prosimy o podchodzenie z odpowiedzialnością do poniższych zapisów. Od nas wszystkich zależy czy będziemy postrzegani jako środowisko zdyscyplinowane i odpowiedzialne. Tylko wtedy będziemy mogli oczekiwać zniesienia obostrzeń i organizacji imprez w dawnym wymiarze.

Strefą zawodów jest wydzielona strefa Biura zawodów, strefa startu i mety oraz strefa punktów odżywczych. Przebywając w każdej strefie zawodów zawodnicy są zobligowani do zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub buffa. Przed wejściem do strefy prosimy o zdezynfekowanie rąk (środki będą dostępne).

W wydzielonych strefach zawodów przebywać mogą tylko zawodnicy. Wstęp dla osób trzecich jest niedozwolony. Za powstałe skupiska ludzi poza strefą zawodów, organizator nie ponosi odpowiedzialności, jednakże będzie się starał dbać by takie nie powstawały.

Start/Meta – Prosimy o zgromadzenie się w strefie nie wcześniej jak na kilka minut przed startem biegu; po przebiegnięciu linii mety prosimy o przebywanie w strefie nie dłużej niż na krótki odpoczynek

Biuro zawodów – Prosimy o zachowanie odstępu w kolejce po odbiór pakietu startowego, zdezynfekowanie rąk i założenie maseczki

Punkty odżywcze – Zawodnik ma obowiązek zakryć usta i nos. Z dostępnych na punkcie produktów i napoi można skorzystać tylko po wcześniejszym zdezynfekowaniu rąk. Należy posiadać swój własny kubek lub inny pojemnik na płyn, celem ograniczenia zużycia plastiku. Każdy zawodnik sam nalewa sobie do pojemnika wodę lub izotonik. W strefie punktów odżywczych nie ma możliwości odpoczynku lub pomocy osoby trzeciej. Jest to możliwe poza strefą, nie dalej jak 100 metrów od niej.

Meta – Ze względu na aktualne obostrzenia na mecie nie będzie ciepłego cateringu (będzie przekąska) ani możliwości pozostawienia depozytu.