698 741 672 biuro@forestrun.pl

Idea

Czas na Las!

Zapuść się w głąb leśnych otchłani, pobiegnij przez Zielonkę.
Bieganie zaczęło przerastać popularnością jakikolwiek inny sport – bo biegać można wszędzie i zawsze. A im więcej biegamy tym więcej jest w nas chęci by stawać się co raz lepszym, szybszym, pokonywać kolejne bariery. Dziś nietrudno znaleźć zawody dla każdego, jednak większość z nich organizowana jest w miastach, gdzie biegamy głównie po asfalcie.

Postanowiliśmy to zmienić i zaprosić Was tam, gdzie biega się najlepiej – czyli do lasu. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że tereny tak piękne jak Puszcza Zielonka to zaledwie 20 min drogi z centrum Poznania, dlatego to właśnie tu postanowiliśmy zorganizować dla Was zawody Forest Run. Pokażemy Wam najciekawsze zakątki i najpiękniejsze miejsca!

Ucieknijmy więc z betonowej dżungli po to aby zamiast wielkomiejskiego chaosu nacieszyć się spokojem, poczuć prawdziwy zapach przyrody i czyste powietrze zamiast spalin samochodów, delektować się śpiewem ptaków i szumem drzew. Nie trzeba daleko szukać, aby poczuć się wolnym naprawdę, odetchnąć świeżym powietrzem, ale też zmęczyć się należycie by potem poczuć się prawdziwie szczęśliwym.

2014-07-02 WPN z PocoLoco fot.G.Lisowski-68

Organizator

„PocoLoco”

Projekt współfinansowany przez

„UMWW”

Sponsorzy

Partnerzy

Patroni