698 741 672 biuro@forestrun.pl

ż.BIEG WIRTUALNY – WAŻNE INFO

Cześć,

mamy dla Ciebie kilka informacji związanych z Wirtualnym Zimowym Forest Run 2021 🙂
1. Trasa 
Trasa nie jest oznakowana taśmami. To bieg wirtualny, to znaczy, że musisz ściągnąć trasę w formaci GPX na swój zegarek, telefon lub inne urządzenie nawigacyjne. Plik znajdziesz tutaj.
Mapę trasy możesz zobaczyć także w zakładce TRASA.
Jeśli nie masz zegarka, który wskaże Ci drogę, możesz zabrać ze sobą telefon z wgraną wcześniej mapą. Aby skorzystać z tej opcji i mieć pewność, że nie zgubisz się w lesie polecamy skorzystanie ze strony i aplikacji mapy.cz 
Jak to zrobić? 
  • Załóż konto na stronie en.mapy.cz (zapamiętaj hasło)
  • Po zalogowaniu w prawym dolnym rogu kliknij ” TOOLS”
  • Następnie „IMPORT GPX” – czyli plik ze strony z trasą Zimowego Forest Run, nazwij plik tak, abyś później pamiętał, który dokładnie wybrać.
  • Ściągnij aplikację MAPY.CZ na telefon
  • Następnie zaloguj się w aplikacji do swojego konta – tak jak na stronie www
  • W aplikacji kliknij „trzy linijki” w lewym dolnym rogu –> następnie „Aktywności” –> „Miejsca i trasy” w lewym dolnym rogu
  • Na koniec wybierz trasę Zimowego Forest Run i gotowe! 🙂
2. Termin – sam wybierz dogodną datę od 13 do 21 lutego.
3. Aplikacja Adventure Tracker – ściągnij ją ze strony  tutaj . Pamiętaj, żeby zalogować się przed startem, login to twój numer startowy.
4. Pakiet startowy odbierzesz w sklepie Natural Born Runners przy ul. Sczanieckiej 7 w Poznaniu w dniach 11 – 19 lutego w godzinach pracy sklepu.
5. Możesz wystartować na parkingu przy jeziorze Jarosławieckim albo na parkingu w Jeziorach przy siedzibie Parku Narodowego.
6. Baw się dobrze i wyślij nam swoje zdjęcie z trasy! 
Trzymamy kciuki i pozdrawiamy 🙂
Team Forest Run