698 741 672 biuro@forestrun.pl

Lubisz walczyć do samego końca? Świetnie – u nas się to opłaca! Dla najszybszych biegaczy podczas Forest Run mamy przygotowane bony na kompresję i akcesoria od marki Compressport. Mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą także przy okazji poprzednich edycji, dlatego możemy zagwarantować, że trudy zwycięzców zostaną sowicie wynagrodzone.
Nie ma odpuszczania – nagrody czekają!

compressport_forest-run_post

Marka Compressport przygotowała dla laureatów 18 bonów z nagrodami. Najlepsi podczas Forest Run będą mogli wymienić je na opaski kompresyjne na łydki, skarpety kompresyjne, opaski na głowę oraz daszki. Warto uzupełnić swoją biegową garderobę i dołożyć do niej produkt jednej z najbardziej renomowanych marek na rynku.
Szczególnie warto walczyć o opaski kompresyjne na łydki R2v2 – absolutny bestseller i jeden z najpopularniejszych produktów dla sportowców. Podczas wcześniejszych imprez mogliśmy już liczyć na wsparcie ze strony Compressport, dlatego możemy zagwarantować optymalne wsparcie i jeszcze większą satysfakcję z walki do samego końca. Na pewno nie pożałujesz mocnego wysiłku!
Więcej informacji na temat marki oraz jej produktów znajdziesz na stronie internetowej http://compressport.pl/, a także na profilu na Facebooku oraz Instagramie.