698 741 672 biuro@forestrun.pl

Świeże powietrze, piękne krajobrazy, bliskość natury – to tylko kilka zalet biegania w lesie, z dala od zgiełku miasta. Połącz te dwie przyjemności i wybierz się do Wielkopolskiego Parku Narodowego na poznański Forest Run! 17. września zawodnicy będą mogli cieszyć się najbardziej urokliwymi zakątkami tego miejsca, jednocześnie nie zapominając o sportowej rywalizacji. Poczuj, że bieganie w głuszy jest w sam raz na Ciebie – to z pewnością doda Ci energii.

Moc wsparcia
Niespożyte siły będą zasługą nie tylko pięknego miejsca, bowiem biegacze mogą liczyć także na żele energetyczne SQUEEZY. Każdy pakiet startowy będzie zawierał dawkę mocy pod postacią pełnowartościowych produktów bogatych w węglowodany złożone. Ich obecność pozwoli zawodnikom cieszyć się zyskaniem nowych sił na kolejne etapy. Biorąc pod uwagę, że przygotowane zostały dwie trasy – 50 i 23 km – nie sposób przebyć dystans bez odpowiedniego zaplecza energetycznego. Postaw więc na to, co już sprawdzone i uznane podczas masy zawodów na terenie całej Polski. Nie chcesz chyba, aby ominął Cię jakikolwiek zakątek, prawda? Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zastosowaniu artykułów SQUEEZY łatwiej będzie Ci się zmierzyć z trudami wyścigu. Brak w składzie glutenu i laktozy przypadnie do gustu osobom nietolerującym tych składników bądź będącym na ścisłej diecie. Zasmakuj w żelach i pędź po zwycięstwo – Wielkopolski Park Narodowy czeka na Ciebie ze wszystkimi uciechami!

Squeezy_zbliżenie

Nagradzamy!
Osoby, które najszybciej uporają się z trudami Forest Run, otrzymają kolejną porcję energii ze strony SQUEEZY. Marka uhonoruje czołowych zawodników swoimi pakietami mocy. Poza żelami energetycznymi w zestawie pojawiają się inne produkty. One także składają się z pełnowartościowych składników, co przełoży się na skuteczną rywalizację podczas kolejnych wyzwań – taka dawka energii sprawi, że nie zwolnisz tempa. Ponadto, niespodziankę przygotował również Compressport. Firma od wielu lat utrzymuje się na topie w dziedzinie kompresji, oferując odzież i akcesoria niezbędne do osiągania najlepszych rezultatów. Najlepsi w biegu po Wielkopolskim Parku Narodowym zyskają więc nie tylko najlepsze energetyczne wsparcie, ale i sprzęt, w którym wysiłek staje się jeszcze przyjemniejszy, a proces regeneracji przebiega zdecydowanie sprawniej. Zmotywowani do osiągnięcia sukcesu? Zwarci i gotowi meldujemy się w Poznaniu i pędzimy po rekordy!

Squeezy_grupa
Po więcej informacji zajrzycie na:
www.squeezy.pl

logo