698 741 672 biuro@forestrun.pl

Nie puścimy Was na trasę bez odpowiedniego zabezpieczenia… W kwestii energii, rzecz jasna! W tym roku naszym energetycznym partnerem po raz kolejny została marka Squeezy. W pakietach startowych znajdziecie paliwo, które już podczas poprzednich edycji pozwalało walczyć o najlepsze czasy.
Wszystko zaczyna się od dobrej energii!

squeezy_forest-run_post

Dla każdego uczestnika zapewniamy najlepsze żele energetyczne Squeezy. Marka współpracowała z nami przy wcześniejszych imprezach z cyklu Forest Run, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość i pewność działania. Produkty, dzięki odpowiedniemu zróżnicowaniu węglowodanów prostych i złożonych, dostarczają energii w szybkim czasie i na dłużej utrzymują się w organizmie. O tym, że firma zna się na dobrym paliwie, świadczy fakt, że od kilku lat wspiera wiele imprez biegowych w całej Polsce. Mamy nadzieję, że Forest Run 2017 będzie kolejnym dowodem na to, że energia i świetne zmagania sportowe idą ze sobą w parze! Widzimy się już niebawem, dlatego ładujcie moc, żeby ukończyć nasz bieg na 110% swoich możliwości!
Więcej informacji na temat samej marki oraz poszczególnych produktów można znaleźć na stronie internetowej http://squeezy.com.pl/, a także w mediach społecznościowych na Facebooku oraz Instagramie Squeezy Polska.