698 741 672 biuro@forestrun.pl

Przed nami kolejna edycja zimowego biegu Forest Run, a do walki razem z Wami ramię w ramię stanie nasz sponsor energetyczny, marka Squeezy. Dobrze zerknijcie w swoje pakiety startowe, bo znajdzie się tam energetyczne wsparcie, które – mamy nadzieję – pomoże Wam w walce o lepszy czas.

Squeezy_zbliżenie (1)

Squeezy na Zimowy Forest Run 2018:
Już kolejny rok naszym uczestnikom dostarczamy paliwo od niemieckiego pioniera na rynku żeli energetycznych. Produkty oparte o różnorodność węglowodanów prostych i złożonych szybko dodają mocy, która na dłuższy czas utrzymuje się w organizmie. Ze względu na brak w składzie glutenu i laktozy jest to idealne wsparcie dla osób nietolerujących tych składników. Ponadto, żele energetyczne Squeezy nie zawierają w sobie żadnych sztucznych barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego będą odpowiedne dla zawodników rygorystycznie przestrzegających swojej diety, a także dla wegetarian i wegan. Z racji tego, że to już kolejna edycja Forest Run przebiegająca pod energetycznym patronatem Squeezy, możemy być pewni, że dostarczamy Wam produkty najwyższej jakości umożliwiające jeszcze lepsze naładowanie organizmu!
Więcej informacji na temat historii marki, jej dotychczasowych działań oraz dostępnej w Polsce oferty można znaleźć na http://squeezy.com.pl/, a także w mediach społecznościowych marki – na Facebooku oraz Instagramie. Przed biegiem pojawi się także konkurs, w którym będzie można wygrać energetyczny pakiet pełen mocy. Bądźcie czujni!

logo