698 741 672 biuro@forestrun.pl

Drodzy Zawodnicy,

działając w świetle aktualnych przepisów (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii rozporządzeniu dot. organizacji biegów) w drodze uzyskiwania pozwoleń na zawody Forest Run 2020 zmienione zostały godziny startów poszczególnych biegów. Informowaliśmy wcześniej w Regulaminie, że taka sytuacja może mieć miejsce.

Największa zmiana dotyczy trasy 12 km – start odbędzie się o godzinie 8:00 (zamiast 16:00) i będzie wspólny dla trasy 12 km i 36 km.

Zawodnicy na trasie 36 km mieli startować o godzinie 7:30, co przesunięte zostało na godzinę 8:00.

Zawodnicy na trasie 22 km mieli startować o godzinie 12:30, a będą startować o godzinie 13:00.

Bardzo chcielibyśmy aby Forest Run odbywał się w dawnej formie rodzinnego pikniku na Stacji Turystycznej Osowa Góra, jednak nie jest to możliwe na tę chwilę. Musimy przede wszystkim przestrzegać aktualnych przepisów i zgodnie współpracować ze służbami, które czuwają nad bezpieczeństwem zawodników. Liczymy bardzo na Wasze zrozumienie, bo to dla Was chcemy te zawody organizować.

Jeśli do tej pory nie mieliście możliwości zapoznać się z Regulaminem to zachęcamy do tego aby to zrobić, gdyż znajdziecie tam sporo informacji na temat tzw. reżimu sanitarnego, który musi zostać wprowadzony podczas zawodów. Będziemy o tym jeszcze informować bliżej terminu zawodów na facebooku oraz na stronie www.forestrun.pl.

Link do regulaminu 

Do zobaczenia we wrześniu!

Organizatorzy